+420 313 531 009
podatelna@senec.cz
Tři kamarádi z menšího města – lékař František (Martin Myšička), ředitel místního muzea Oskar (Jaroslav Plesl) a tělocvikář Robert (Marek Němec) – stojí před nečekaným úkolem. Mají jen čtrnáct dní na to, aby pro své děti zachránili tradiční letní tábor, který nečekaně zničila vichřice.
V roce 1930 létá Antoine de Saint-Exupéry coby poštovní kurýr do Argentiny. Když kdesi v Andách zmizí jeho nejlepší kamarád, vynikající pilot Henri Guillaumet, Saint-Ex se ho vydává hledat.
Svět se zdá být na konci, plný pozůstatků lidské přítomnosti. Kočka je samotářské zvíře, ale když je její domov zničen velkou povodní, najde útočiště na lodi obývané různými druhy, se kterými se musí spojit navzdory jejich odlišnostem.
Modrý ježek Sonic je bezkonkurečně nejrychlejší tvor na naší planetě. A taky sympaťák, který má navzdory své roztomilosti povážlivě hodně nepřátel. Ve třetím díle ho čeká ten zatím největší.
V sobotu 4.1.2025 v dopoledních hodinách proběhne v Čisté a okolí Tříkrálová sbírka.
Když v lednu včely vyletují, to nedobrý rok ohlašují.
Na svatého Šebestiána se musí někdo utopit, nebo zmrznout.